Czwartek, 01 października 2020 Imieniny obchodzą: Danuta, Remigiusz, Teresa
Szukaj:

Bezpieczne ferie

Dzieci odwiedziły sądeckich policjantów

Sądecka komenda otwiera swoje drzwi dla dzieci już 16. rok. W tym roku najmłodszą uczestniczką zajęć była ośmiomiesięczna dziewczynka. Dzieciaków chętnych do wizyty u sądeckich policjantów nie brakuje. Tak było również podczas Dni Otwartych realizowanych w ramach akcji „Bezpieczne Ferie 2019”.

dodano: 2019-01-24

czytaj całość

Bezpieczne ferie na sportowo

Bezpieczne ferie 2019 powoli dobiegają końca. Dzieci i młodzież Nowego Sącza spędziła ten czas m.in. na obiektach MOSiR-u przy ul. Nadbrzeżnej, ul. Na Rurach oraz na nowosądeckich lodowiskach.

dodano: 2019-01-24

czytaj całość

Zakończenie piłkarskich zmagań młodzieży

Zakończyły się piłkarskie zmagania młodzieży w ramach trzydniowego turnieju przeprowadzonego na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Na Rurach. Zwycięskim drużynom nagrody wręczyli przedstawiciele władz na czele z Zastępcą Prezydenta Miasta Arturem Bochenkiem.

dodano: 2019-01-23

czytaj całość

Bezpieczne ferie ze Strażą Miejską

Sądeccy strażnicy często odwiedzają najmłodszych mieszkańców naszego miasta, by porozmawiać z nimi na temat bezpieczeństwa. Tym razem, to dzieci odwiedziły Komendę Straży Miejskiej, żeby poruszyć ważne tematy.

dodano: 2019-01-22

czytaj całość

Ciekawe warsztaty w bibliotece

Dzieci korzystające z zajęć bibliotecznych w czasie Bezpiecznych Ferii nie mogą się nudzić. Atrakcji nie brakuje. W ostatnich dniach w ramach warsztatów „Pomysłowy Dobromir zaprasza do eksperymentowania” dzieci zmierzyły się z tworzeniem gaśnicy pianowej, dziurawej wody, podwodnym wulkanem oraz innymi ciekawymi eksperymentami.

dodano: 2019-01-22

czytaj całość

Sportowa rywalizacja młodych piłkarzy

Ferie zimowe to nie tylko jazda na nartach i białe szaleństwo. Udowodnili to młodzi piłkarze, którzy rozpoczęli dziś trzydniowe rozgrywki w ramach Bezpiecznych Ferii 2019.

dodano: 2019-01-21

czytaj całość

Bezpieczne ferie na sportowo

W kolejnym dniu akcji „Bezpieczne ferie” na jej uczestników czeka mnóstwo atrakcji. Jedną z nich były zajęcia na ściance wspinaczkowej przy ul. Nadbrzeżnej.

dodano: 2019-01-17

czytaj całość

Miejski Ośrodek Kultury: zajęcia dla ciała i zmysłów

Nowosądecki Miejski Ośrodek Kultury jest jednym z miejsc, w którym dzieci mogą spędzać czas ferii w sposób ciekawy i inspirujący. Organizowane przez MOK zajęcia rozwijają nie tylko tężyznę fizyczną, ale i zmysły plastyczne.

dodano: 2019-01-16

czytaj całość

Teatralne przeżycia podczas ferii

Dzieci z nowosądeckich świetlic środowiskowych miały okazję wybrać się do teatru. Obejrzały spektakl pod tytułem „Jaś i Małgosia. Siła Rodzeństwa”, na który zaprosił ich Teatr Nowy.

dodano: 2019-01-16

czytaj całość

Bezpieczne Ferie 2019: Warsztaty Robotów w Oddziale dla dzieci Sądeckiej Biblioteki Publicznej

W ramach tegorocznej akcji Bezpieczne Ferie 2019 dzieci z osiedla Gorzków uczestniczyły w zajęciach z konstruowania robotów ze specjalnych klocków Lego, które poprowadzili instruktorzy projektu Nowoczesny Wymiar Edukacji.

dodano: 2019-01-15

czytaj całość