Wtorek, 24 listopada 2020 Imieniny obchodzą: Jan, Flora, Aleksandra, Emma
Szukaj:

Bezpieczne wakacje

„Bezpieczne wakacje”: Biblioteka, gry i ty

W ramach „Bezpiecznych wakacji” w Sądeckiej Bibliotece Publicznej odbyły się ostatnie zajęcia pt. „Biblioteka, gry i ty”, na których spotkali się miłośnicy gier planszowych oraz kreatywnych zabaw klockami.

dodano: 2018-08-24

czytaj całość

Warsztaty fotograficzne dla amatorów fotografii

W ramach Bezpiecznych Wakacji, w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu odbyły się warsztaty fotograficzne, które zostały przeprowadzone przy udziale działającej w MOK-u Sądeckiej Grupy Fotograficznej.

dodano: 2018-08-17

czytaj całość

Zabawa kamerą i mikrofonem

Młodzież uczestnicząca w Warsztatach Filmowych pod nazwą "Akademia - Multimedia - Świat Przyszłości", które odbywają się w ramach akcji Bezpieczne Wakacje 2018, pokazuje jak tegoroczne wakacje spędzają nowosądeczanie.

dodano: 2018-08-14

czytaj całość

Sposób na nudę? Gry planszowe!

O tym często myślą rodzice – jak kreatywnie i pożytecznie wypełnić dzieciom czas wolny? W programie Bezpiecznych Wakacji 2018 jest wiele takich zajęć, a wśród nich te prowadzone przez Wydawnictwo Hobbity.pl. Podczas nich dzieci poznają świat gier planszowych. Jak się okazuje takie gry to nie tylko zabawa, ale także z ich pomocą dzieci się integrują, uczą logicznego myślenia i przestrzegania zasad komunikowania się i współpracy.

dodano: 2018-07-31

czytaj całość

Filmowe podsumowanie pierwszego miesiąca wakacji

Taniec, plastyka, gry planszowe, sport, wycieczki w ciekawe miejsca… To tylko niektóra atrakcje, jakie w lipcu odbywały się w ramach Bezpiecznych Wakacji 2018 – akcji organizowanej przez Urząd Miasta Nowego Sącza. Młodzież uczestnicząca w Warsztatach Filmowych pod nazwą "Akademia - Multimedia - Świat Przyszłości", pokazuje jak wakacje spędzają nowosądeczanie.

dodano: 2018-07-30

czytaj całość

Zabawa i aktywność na półkolonii MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu wyszedł naprzeciw oczekiwaniom rodziców, którzy pragnęli zadbać o bezpieczny i aktywny wypoczynek swoich pociech i, jak i roku, zorganizował wakacyjne półkolonie dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat.

dodano: 2018-07-25

czytaj całość

Biblioteczne zajęcia dla dzieci

W ramach akcji „Bezpieczne wakacje”, w Oddziale dla Dzieci Sądeckiej Biblioteki Publicznej, odbyły się wakacyjne zajęcia adresowane do młodszych uczniów klas szkół podstawowych.

dodano: 2018-07-20

czytaj całość

"Bezpieczne Wakacje 2018": zajęcia plastyczne i wokalno-taneczne w MOK-u

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu, mieszczący się przy Al. Wolności 23 zorganizował dla dzieci i młodzieży zajęcia plastyczne, wokalno-taneczne, a także warsztaty tańca nowoczesnego (hip-hopu) oraz break dance, z myślą o tych, którzy szukają wyzwań w tańcu.

dodano: 2018-07-12

czytaj całość

Na czym polega praca policjanta?

Sądeccy policjanci zaprosili dzieci do siebie i zdradzili im tajniki swojej pracy. Kolejny dzień w ramach akcji Bezpieczne Wakacje 2018, najmłodsi nie mogli narzekać na nudę.

dodano: 2018-07-10

czytaj całość

Wakacje to czas na odpoczynek, ale też edukację, której nie otrzymuje się w szkole

Sądecki Bartnik w Stróżach i ciężkowicki Rezerwat Przyrody Skamieniałe Miasto – to był cel wyprawy uczestników Bezpiecznych Wakacji 2018 – akcji organizowanej przez Urząd Miasta Nowego Sącza i wiele sądeckich instytucji sprzyjających dzieciom.

dodano: 2018-07-10

czytaj całość