Czwartek, 04 czerwca 2020 Imieniny obchodzą: Franciszek, Kwiryn, Dacjan
Szukaj:

Bezpieczne wakacje

Bezpieczne wakacje (9 sierpnia): zapraszamy do kina i biblioteki

Film dla dzieci "Mała Wielka Stopa" w Kinie Helios będzie jedną z atrakcji programu Bezpiecznych wakacji w dniu 9 sierpnia. Uczestnicy wakacyjnych atrakcji mogą również liczyć na ciekawe zajęcia w oddziale dla dzieci Sądeckiej Biblioteki Publicznej, gdzie odbędzie się spotkanie z grami planszowymi pn. "Biblioteka, Gry i Ty".

dodano: 2017-08-08

czytaj całość

Bezpieczne wakacje (8 sierpnia): czytanie bajek, sport i wycieczka do Muszyny

Moc atrakcji czeka na wszystkie dzieci podczas kolejnego dnia akcji Bezpieczne wakacje 2017. W harmonogramie zajęć między innymi sportowe niespodzianki przygotowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a wśród nich zajęcia na basenie i hali sportowej, a także dla odważnych ścianka wspinaczkowa.

dodano: 2017-08-07

czytaj całość

Bezpieczne Wakacje (7 sierpnia): tańczymy, filmujemy, zwiedzamy Ogrody

Siódemka uchodzi za liczbę szczęśliwą. Jeśli chodzi o Bezpieczne Wakacje – nie bez podstaw. 7 sierpnia (poniedziałek) przynosi naszym wakacjuszom wiele interesujących zajęć.

dodano: 2017-08-04

czytaj całość

Bezpieczne Wakacje (4 sierpnia): piątek na sportowo

Piątek (4 sierpnia) niemal w całości poświęcony jest zajęciom o charakterze sportowym. Jednak nie tylko: w harmonogramie znajdziemy także wycieczkę i zajęcia językowe. Nietrudno zgadnąć, że największym zainteresowaniem w tym afrykańskim upale będą się cieszyć wyjścia na baseny.

dodano: 2017-08-02

czytaj całość

Bezpieczne Wakacje ( 3 sierpnia): znowu można się wspinać

W wakacyjnej ofercie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji znów pojawiła się ścianka wspinaczkowa. Wspinaczka zawsze dostarcza niemało emocji: trochę obaw i trochę dumy, że się jednak przełamało strach.

dodano: 2017-08-01

czytaj całość

Bezpieczne Wakacje (2 sierpnia): kapitan Majtas atakuje śmiechem

W harmonogramie Bezpiecznych Wakacji na środę (2 sierpnia) znalazło się zaproszenie do kina Helios. Uczestnicy BW mogą bliżej poznać niejakiego kapitana Majtasa. Któż to taki? Można go spotkać za sprawą Bezpiecznych Wakacji albo po prostu wybierając się do kina, bo ta animowana komedia jest całkiem zabawna.

dodano: 2017-08-01

czytaj całość

Bezpieczne Wakacje 2017 (1 sierpnia): découpage i podróże Guliwera

Drugi i ostatni niestety miesiąc Bezpiecznych Wakacji wita nas tropikalnymi upałami, więc zaglądamy do harmonogramu BW w poszukiwaniu zajęć nad wodą. Są! Organizatorzy nadal zapraszają na baseny w Muszynie i w nowosądeckim MOSiR-ze. I nie tylko.

dodano: 2017-07-31

czytaj całość

Bezpieczne Wakacje 2017 (31 lipca): basen w Nowym Sączu, baseny w Muszynie

I tak oto jak zwykle zbyt szybko minął pierwszy miesiąc Bezpiecznych Wakacji 2017. Organizatorzy przygotowali na półmetek wakacji mocną ofertę: lipiec zakończy się zmasowanym atakiem uczestników BW na baseny.

dodano: 2017-07-28

czytaj całość

Bezpieczne Wakacje 2017 (28 lipca): w końskim ogródku po raz ostatni

W harmonogramie Bezpiecznych Wakacji 2017 dobiegają końca wycieczki do stadniny koni Koński oGródek w Gródku nad Dunajcem. Wycieczki te dostarczyły dzieciakom z Nowego Sącza wiele frajdy. W piątek, 28 lipca, ostatnia wycieczka do Gródka, ale wakacyjne wyjazdy do najpiękniejszych zakątków Sądecczyzny bynajmniej się nie kończą.

dodano: 2017-07-26

czytaj całość

Bezpieczne Wakacje (27 lipca): europejskie bajki i wyprawa do Japonii

Bezpieczne Wakacje 2017 powoli dobiegają półmetka, ale przed nami jeszcze w tym miesiącu wiele atrakcji. Nie zabraknie ich także w czwartek, 27 lipca.

dodano: 2017-07-26

czytaj całość