Wtorek, 14 lipca 2020 Imieniny obchodzą: Kamil, Stella, Ulryk
Szukaj:

Bezpieczne wakacje

Bezpieczne Wakacje (26 lipca): Człowiek-Pająk wraca do domu

Lepszej wiadomości dla miłośników komiksowej wyobraźni być nie mogło: do domu (i na ekrany kin) wraca Spider-Man. Kolejny produkt z serii o Człowieku-Pająku nie tylko oszałamia efektami specjalnymi i scenami walk, jest też całkiem zgrabnie opowiedzianą historią.

dodano: 2017-07-25

czytaj całość

Bezpieczne Wakacje (25 lipca): ruch to zdrowie

W czasie wolnym nie tylko wolno, ale należy się ruszać. Ta prawda odnosi się także do Bezpiecznych Wakacji, podczas którychzajęć ruchowych nie brakuje, a dzieci chętnie z nich korzystają. We wtorek (25 lipca) będzie podobnie.

dodano: 2017-07-24

czytaj całość

Bezpieczne Wakacje (24 lipca): zumba, Mindstorms i Bajkoland

Warsztaty kreatywnej technologii w Miejskim Ośrodku Kultury nieodmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem. Byliśmy tam i przekonaliśmy się na własne oczy, że na te zajęcia naprawdę warto zajrzeć. Jest na to szansa, bo warsztaty wracają do harmonogramu Bezpiecznych Wakacji w najbliższy poniedziałek (24 lipca).

dodano: 2017-07-21

czytaj całość

Bezpieczne Wakacje (21 lipca): komputer nie zastąpi wyobraźni

Komputer nie zastąpi wyobraźni. Z tego założenia wychodzą instruktorzy Miejskiego Ośrodka Kultury i zapraszają w ramach Bezpiecznych Wakacji na zajęcia muzyczno-teatralne. Warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem i dają dzieciakom wiele niekłamanej radości.

dodano: 2017-07-20

czytaj całość

Bezpieczne Wakacje (20 lipca): wycieczki są cool. I reszta też

Wszystkie propozycje tegorocznych Bezpiecznych Wakacji cieszą się dużym powodzeniem. Dowody? Wysoka frekwencja na każdych zajęciach. Szczególnie oblegane są wycieczki.

dodano: 2017-07-19

czytaj całość

Bezpieczne Wakacje (19 lipca): pies ma głos

Wszyscy znamy psa, który jeździł koleją. No to czas na następny krok: teraz mamy psa, który jeździ z kapelą. Rockową! W harmonogramie Bezpiecznych Wakacji 2017 zapraszamy na film "Rock Dog. Pies ma głos!"

dodano: 2017-07-17

czytaj całość

Bezpieczne Wakacje (18 lipca): koń, jaki jest, nie każdy widzi

Kiedyś nie wyobrażano sobie życia bez konia. "Koń, jaki jest, każdy widzi" – napisał pewien encyklopedysta z bożej łaski. Jest okazja, żeby sobie przypomnieć, jak to zwierzę wygląda. I nawet na nim pojeździć.

dodano: 2017-07-14

czytaj całość

Bezpieczne Wakacje (17 lipca): był boks, są roboty i konie

Pisaliśmy już o tym, ale wspomnijmy raz jeszcze: boks i kickboxing to nie jest sport tylko dla wybranych. W Uczniowskim Klubie Sportowym Evan gościły dzieci z sądeckich osiedli i z powodzeniem poznawały tajniki tych sportów. W roli nauczycieli wystąpili ich rówieśnicy.

dodano: 2017-07-14

czytaj całość

Bezpieczne Wakacje (14 lipca): las żegna nas. Będziemy tęsknić!

W zakładce Bezpieczne Wakacje nie tylko zapraszamy dzieci do skorzystania z oferty programowej następnego dnia, ale i piszemy o tym, co już było. Z całą pewnością uczestnicy BW nie będą żałowali wycieczki do Krynicy-Zdroju.

dodano: 2017-07-13

czytaj całość

Udany I turnus półkolonii MOSiR

Jak co roku MOSiR w Nowym Sączu, w oparciu o swoje obiekty sportowe, zorganizował bezpieczny i aktywny wakacyjny wypoczynek dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Nad bezpieczeństwem najmłodszych czuwało trzech wychowawców, opiekun i kierownik półkolonii - Antonii Rączkowski. Zajęcia sportowo-rekreacyjne odbywały się w godzinach od 7:00 do 15:00.

dodano: 2017-07-12

czytaj całość