Poniedziałek, 26 października 2020 Imieniny obchodzą: Lucjan, Eweryst
Szukaj:

Budowa nowego mostu heleńskiego

Prezydent w Ministerstwie Rozwoju. Umowa na dofinansowanie budowy mostu heleńskiego podpisana!

Z udziałem Wiceministra Rozwoju Witolda Słowika, Wiceministra Finansów Wiesława Janczyka oraz Wicewojewody Małopolskiego Józefa Gawrona, w Ministerstwie Rozwoju odbyło się oficjalne podpisanie umów dotyczących unijnego dofinansowania strategicznych inwestycji drogowych w czterech miastach: Nowym Sączu, Toruniu, Sosnowcu i Gorzowie Wielkopolskim.

dodano: 2017-03-03

czytaj całość

"To wielki sukces naszego miasta" [VIDEO]

Zwiększona do poziomu 77 mln zł kwota dofinansowania do budowy nowego mostu heleńskiego była głównym tematem dzisiejszego spotkania prezydenta Ryszarda Nowaka z przedstawicielami sądeckich mediów. - Chcę państwa poinformować o wielkim sukcesie miasta - o uzyskaniu dofinansowania 85 proc. inwestycji, którą chcemy przeprowadzić w tym i przyszłym roku, czyli przebudowy układu komunikacyjnego i budowy nowego mostu na rzece Dunajec. To jest wielkie osiągnięcie, a dla mnie przyjemność, że to, co planowałem i deklarowałem zostało spełnione - powiedział dziennikarzom Ryszard Nowak.

dodano: 2017-02-28

czytaj całość

Nowy Sącz: Parlamentarzyści wspólnie dla ważnej inwestycji [VIDEO]

Zwiększenie dofinansowania budowy nowego mostu heleńskiego z obecnych 27 do 85 procent, było głównym tematem konferencji prasowej Pełnomocnika Prawa i Sprawiedliwości w okręgu nowosądecko-podhalańskim i Wiceministra Finansów Wiesława Janczyka oraz sądeckich parlamentarzystów. Gospodarzem spotkania był prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak.

dodano: 2017-01-17

czytaj całość

Więcej pieniędzy na most heleński? Są szanse

Most heleński zostanie dofinansowany w 85 procentach? Starania w tym kierunku prowadzą sądeccy parlamentarzyści, którzy dziś (16. stycznia) poinformowali o tym na konferencji prasowej w ratuszu.

dodano: 2017-01-16

czytaj całość

Nowy Sącz: Tak będzie wyglądał nowy most heleński

Zgodnie z zapowiedziami prezydenta Ryszarda Nowaka w tym roku rozpoczynamy budowę nowego mostu heleńskiego i przebudowę układu komunikacyjnego po obu stronach Dunajca. - Marzenia stają się rzeczywistością - skomentował krótko prezydent Nowak.

dodano: 2017-01-11

czytaj całość