Piątek, 27 listopada 2020 Imieniny obchodzą: Walerian, Wirgiliusz
Szukaj:

Kategoria: Budżet obywatelski Nowego Sącza

Kiermasz Wielkanocny "Kolorowe Jarmarki" już wkrótce w Nowym Sączu!

Dzięki aktywności mieszkańców naszego miasta w edycji Budżetu Obywatelskiego Nowego Sącza na 2018 rok już wkrótce odbędzie się Kiermasz Wielkanocny "Kolorowe Jarmarki"! To pierwszy z dwóch jarmarków, o które wnioskowali pomysłodawcy zadania "Kolorowe Jarmarki" - Nowosądecki smak i regionalny klimat świąt - organizacja targów świątecznych na sądeckim rynku".
 

Zdaniem wnioskodawców zadania, które uzyskało poparcie Sądeczan, organizacja kiermaszu pozwoli na wykreowanie atmosfery zbliżających się świąt Wielkiej Nocy. To także okazja do przybliżenia i prezentacji tradycji i bogatego dorobku kulturalnego związanego ze Świętami Wielkanocnymi.
 

Do udziału w „Kolorowych Jarmarkach” zapraszamy wytwórców regionalnych wyrobów artystycznych i użytkowych, przedmiotów sztuki, kuchni regionalnej, produktów spożywczych, lokalnych organizacji i przedsiębiorstw związanych z regionem.
 

Kilkudniowy kiermasz ma być okazją do wspierania i promocji lokalnych producentów i ich wyrobów oraz wspólnych spotkań mieszkańców.
 

Kiermasz Wielkanocny rozpocznie się w czwartek (22 marca) i potrwa do środy (28 marca). Sądeczanie będą mogli odwiedzać wielkanocne stragany w godzinach od 10:00 do 18:00.
 

Dodatkową atrakcją będzie Karuzela Wenecka!
 

Zgłoszenia wystawców przyjmuje pani Klaudia Fałowska, tel. 18 471 00 37.
 

Autor: Renata Stawiarska Dodano: 2018-03-13 14:42:51