Piątek, 30 października 2020 Imieniny obchodzą: Zenobia, Przemysław
Szukaj:

Budżet obywatelski Nowego Sącza

FAQ BO 2019: o głosowaniu ciąg dalszy

Głosowanie jest ważnym etapem realizacji budżetu obywatelskiego. Przedstawiamy kolejne informacje, które pozwolą poznać cały proces i wyjaśnią wszystkie związane z tym zagadnienia.

dodano: 2018-03-27

czytaj całość

FAQ BO 2019: o głosowaniu

Kolejnym ważnym etapem realizacji budżetu obywatelskiego jest przeprowadzenie głosowania. Mieszkańcy często pytają o to jak będzie wyglądało głosowanie, kiedy, jak i gdzie można oddawać głosy, kto może głosować i jak to zrobić, aby dany projekt wygrał.

dodano: 2018-03-23

czytaj całość

Krótka instrukcja, jak złożyć projekt w ramach BO 2019!

Nie byłoby budżetu obywatelskiego, gdyby nie ciekawe i potrzebne pomysły mieszkańców. Zgłoszenie projektów do budżetu obywatelskiego Nowego Sącza na rok 2019 jest bardzo proste. Poniżej znajdziesz instrukcję jak to zrobić.

dodano: 2018-03-21

czytaj całość

FAQ BO 2019: wycena zadania, spis szacunkowych kosztów inwestycji, wkład własny

Trwa składanie projektów w ramach czwartej edycji Budżetu Obywatelskiego Nowego Sącza. Jeszcze do 4 kwietnia można zgłosić zadanie! Dlatego też przedstawiamy informacje, które pozwolą na przygotowanie kosztorysu zadania i rozwieją wszelkie finansowe wątpliwości dotyczące tego, jak prawidłowo przygotować wniosek BO!

dodano: 2018-03-20

czytaj całość

Sprawdź praktyczne rady, jak oszacować koszt projektu

Chcesz przygotować projekt bo, ale nie wiesz jak oszacować koszt jego realizacji? To nie problem! Przygotowaliśmy szacunkowy „Cennik”, w którym znajdziesz informacje o tym ile kosztuje wymiana nawierzchni drogi lub chodnika, budowa ścieżki rowerowej, mała architektura i place zabaw, oświetlenie, budowa obiektów sportowych, organizacja imprez i wiele innych.

dodano: 2018-03-19

czytaj całość

FAQ BO 2019: składanie projektów, uzupełnianie wniosków, łączenie zadań

Mieszkańcy Nowego Sącza często pytają o to, czy ten sam projekt może zostać złożony przez kilku mieszkańców, czy projekty można łączyć i czy zgłoszenie można uzupełnić, jeżeli zostanie odrzucone. Poniżej prezentujemy odpowiedzi na te właśnie pytania.

dodano: 2018-03-16

czytaj całość

Potrzebujesz pomocy z projektem? Sprawdź kto może Ci pomóc!

W celu umożliwienia mieszkańcom Nowego Sącza przygotowania jak najlepszych projektów, wyznaczeni pracownicy Urzędu Miasta czekają na pytania od poniedziałku do piątku w godzinach od godz. 7:30 do 15:30.

dodano: 2018-03-14

czytaj całość

Kiermasz Wielkanocny "Kolorowe Jarmarki" już wkrótce w Nowym Sączu!

Dzięki aktywności mieszkańców naszego miasta w edycji Budżetu Obywatelskiego Nowego Sącza na 2018 rok już wkrótce odbędzie się Kiermasz Wielkanocny "Kolorowe Jarmarki"! To pierwszy z dwóch jarmarków, o które wnioskowali pomysłodawcy zadania "Kolorowe Jarmarki" - Nowosądecki smak i regionalny klimat świąt - organizacja targów świątecznych na sądeckim rynku".

dodano: 2018-03-13

czytaj całość

FAQ BO 2019: dzielnice, składanie projektów, formularz zgłoszeniowy

Dzisiaj kolejna informacji z serii odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące budżetu obywatelskiego Nowego Sącza. Znajdziesz tutaj m.in. informacje o tym, do której należysz dzielnicy, kto może zgłaszać projekty i gdzie można pobrać i oddać po wypełnieniu formularz zgłoszeniowy.

dodano: 2018-03-13

czytaj całość

FAQ BO 2019: czym jest BO, czy warto się angażować, jaki złożyć projekt?

Prezentujemy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania, dotyczące budżetu obywatelskiego Nowego Sącza.Dzisiaj skupiamy się na podstawowych informacjach dotyczących tej prospołecznej inicjatywy, która w Nowym Sączu gości już po raz czwarty. Mieszkańcy pytają o to czym jest budżet obywatelski, czy warto złożyć zadanie w ramach bo, jaki budżet

dodano: 2018-03-09

czytaj całość