Piątek, 30 października 2020 Imieniny obchodzą: Zenobia, Przemysław
Szukaj:

Informacje dla NGO

Forum Organizacji Pozarządowych. Europa Donna z nagrodą

Przemarsz organizacji pozarządowych ulicą Jagiellońską do ratusza rozpoczął Nowosądeckie Forum Organizacji Pozarządowych (21 czerwca). W programie spotkania znalazły się tematy dotyczące między innymi obowiązków prawnych i zarządczych w NGO oraz przykładów, jak stworzyć prężnie działającą organizację pozarządową.

dodano: 2017-06-22

czytaj całość

Nowosądeckie Forum Organizacji Pozarządowych

Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w Nowosądeckim Forum Organizacji Pozarządowych. Tegoroczne Forum odbędzie 21 czerwca 2017 r. w sali reprezentacyjnej ratusza. Przypada ono w 725. rocznicę lokacji miasta.

dodano: 2017-06-16

czytaj całość

XIII edycja Nagrody Marszałka Województwa Małopolskiego „Kryształy Soli”

Rusza nabór do XIII edycji Nagrody Marszałka Województwa Małopolskiego „Kryształy Soli”!Każda organizacja, osoba fizyczna, osoba prawna, kościół, związek wyznaniowy czy organ administracji publicznej może zgłosić organizację, która według niego zasługuje na tytuł najlepszej organizacji pozarządowej.

dodano: 2017-06-16

czytaj całość

„Ślady bohaterów” (edycja II: 1918 – 1939)

W dniu 31 maja w salach warsztatowych Biura Organizacji Pozarządowych odbyły się zajęcia w ramach projektu „Ślady bohaterów”. Były one okazją do poznania młodych pasjonatów historii, chcących poszerzać i popularyzować wiedzę o regionie i jego bohaterach.

dodano: 2017-06-05

czytaj całość

Art Senior w Art Cafe

Stowarzyszenie Sądecki Uniwersytet Trzeciego Wieku w jubileuszowym roku 725-lecia Nowego Sącza zaprasza na wystawę prac plastycznych powstałych podczas warsztatów prowadzonych przez artystę plastyka Jerzego Michalaka pt.: "Art Senior w Art Cafe". Wystawa odbędzie się w dniu 23 maja o godzinie 17.00 w Klubie Sztuki Art Cafe ul. Kościuszki.

dodano: 2017-05-23

czytaj całość

Ta nasza młodość - wernisaż wystawy

Stowarzyszenie Sądecki Uniwersytet Trzeciego Wieku, w jubileuszowym roku 725-lecia Nowego Sącza zaprasza na wystawę prac powstałych podczas warsztatów fotograficznych prowadzonych przez artystę fotografika Piotra Droździka. Wernisaż odbędzie się w dniu 26 maja 2017 r. o godz. 17.00 w Centrum Informacji Turystycznej, ul. Szwedzka 2.

dodano: 2017-05-23

czytaj całość

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa W Nowym Saczu zaprasza na sesję inspiracyjną

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu zaprasza na Sesję Inspiracyjną "Turkusowa organizacja- w poszukiwaniu nowego modelu zarządzania".

dodano: 2017-05-17

czytaj całość

Otwarty konkurs ofert „Profilaktyka i rozwiązywanie problemów alkoholowych oraz przeciwdziałanie narkomanii”

Prezydent Miasta Nowego Sącza ogłasza otwarty konkurs ofert z obszaru „Profilaktyka i rozwiązywanie problemów alkoholowych oraz przeciwdziałanie narkomanii”, na zlecenie realizacji zadania publicznego:„Podejmowanie działań pomocowych, akcji, konkursów i imprez okolicznościowychmających na celu ograniczenie zjawisk patologicznych”.

dodano: 2017-05-15

czytaj całość

VIII Międzynarodowy Dzień Tańca

Miejski Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie ADeeM oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na VIII Międzynarodowy Dzień Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka.

dodano: 2017-05-15

czytaj całość

Newsletter Biura Organizacji Pozarządowych

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym numerem Newsletteru Biura Organizacji Pozarządowych.

dodano: 2017-05-12

czytaj całość