Niedziela, 01 listopada 2020 Imieniny obchodzą: Seweryn, Wiktoryna
Szukaj:

Informacje dla NGO

Małopolski Ośrodek Ekonomii Społecznej zaprasza

Inkubator Ekonomii Społecznej w Nowym Sączu posiada ciekawą ofertę dla stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni i innych podmiotów ekonomii społecznej. Szczegóły poniżej:

dodano: 2017-03-13

czytaj całość

Rusza trzecia edycja budżetu obywatelskiego miasta Nowego Sącza

Budżet Obywatelski Nowego Sącza to inicjatywa, dzięki której sądeczanie mogą czuć się współodpowiedzialni za to, co dzieje się w mieście.

dodano: 2017-03-08

czytaj całość

Zostaw swój 1% w Małopolsce

Trwa okres składania rocznych zeznań podatkowych (PIT). Do 2 maja 2017 r., wypełniając PIT, mają Państwo możliwość przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego. Od 2007 roku Województwo prowadzi kampanię zachęcającą Małopolan do odpisu 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego działających na terenie Małopolski.

dodano: 2017-02-28

czytaj całość

Otwarty konkurs ofert z obszaru "Pomoc Społeczna"

Prezydent Miasta Nowego Sącza ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w obszarze "Pomoc społeczna".

dodano: 2017-02-28

czytaj całość

Seminarium "O zdrowiu Sadeczan na wiosnę"

Fundacja Sądecka zaprasza na seminarium, które odbędzie się w dniu 9 marca 2017 roku w MCK Sokół.Tematy spotkania: podstawowa opieka zdrowotna w Polsce w świetle nowej ustawy, smog i jego wpływa na zdrowie człowieka i wiele innych, a także rozstrzygnięcie plebiscytu "Twój sądecki lekarz rodzinny" oraz "Przychodnia zdrowia przyjazna pacjentowi"

dodano: 2017-02-24

czytaj całość

Konsultacje społeczne nowego Regulaminu Budżetu Obywatelskiego Małopolski.

Samorząd Województwa Małopolskiego rozpoczyna realizację drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego Małopolski.

dodano: 2017-02-23

czytaj całość

Szkolenie "Zasady zakładania podmiotów ekonomii społecznej".

Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomi Społecznej zaprasza na szkolenie "Zasady zakładania podmiotów ekonomii społecznej" Szczegóły na plakacie.

dodano: 2017-02-20

czytaj całość

"Zostaw 100 % w Nowym Sączu"

W związku z trwającym okresem rozliczeń podatkowych Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak, zachęca do przekazania 1% podatku dochodowego organizacjom posiadającym status OPP, działającym na terenie Nowego Sącza.

dodano: 2017-02-16

czytaj całość

Ministerstwo Zdrowia z organizacjami pozarządowymi

Ministerstwo Zdrowia informuje o rozpoczęciu procedury przyznawania dotacji celowych, na które zaplanowano publiczne środki finansowe w wysokości 700 000 zł, dla jednostek niezaliczonych do sektora finansów publicznych, w tym stowarzyszeń i fundacji.

dodano: 2017-02-13

czytaj całość

Konkurs „Inicjatywy Społeczne”

Centrum Rozwoju Lokalnego zaprasza organizacje pozarządowe (NGO) oraz osoby fizyczne z całej Polski do wzięcia udziału w konkursie pn. „Inicjatywy społeczne”. Ideą i głównym celem konkursu jest zachęcenie do realizowania działań oraz inicjatyw wspierających lokalne społeczności.

dodano: 2017-02-10

czytaj całość