Poniedziałek, 30 listopada 2020 Imieniny obchodzą: Andrzej, Konstantyn, Maura
Szukaj:

Kategoria: Obwodnica Północna i inne inwestycje drogowe

Zamknięta ulica Radziecka: objazdy Bema i Barbackiego

Od dzisiaj zamknięta jest ulica Radziecka, gdzie realizowany jest kolejny etap inwestycji kanalizacyjnej. Kierowców prosimy o rozważną jazdę i korzystanie z przygotowanych objazdów.
 

Ulica Radziecka została zamknięta na odcinku od skrzyżowania z Bema do skrzyżowania z ulicą Barbackiego. Stąd też na ulicach dojazdowych nastąpiły istotne zmiany w organizacji ruchu.
 

 
Dojazd ulicą Radziecką od Węgierskiej do Bema jest dwukierunkowy, jednocześnie ulicą Bema wyznaczony został objazd do Barbackiego.Pamiętajmy również,że dojeżdżając Barbackiego do Radzieckiej mamy zakaz skrętu w lewo i komunikacja odbywa się tylko ulicą Radziecką w kierunku Ogrodowej oraz ulicy Tłoki.
Jednocześnie wjazd na ulicę Czackiego i Stromą jest możliwy tylko od Węgierskiej, tam też ruch odbywa się dwukierunkowo.
 


Dotychczas na ulicy Radzieckiej zostały zrealizowane prace na odcinku od skrzyżowania z ulicą Barbackiego do potoku Żeglarka. Aktualnie będą trwać działania mające na celu wykonanie przejścia pod potokiem oraz kontynuowane będą działania do ulicy Bema.
 

Ta część inwestycji, jeśli pozwolą na to warunki atmosferyczne, zostanie zakończona do końca sierpnia.
 

Autor: - Dodano: 2014-07-10 14:13:31