Poniedziałek, 26 października 2020 Imieniny obchodzą: Lucjan, Eweryst
Szukaj:

Obwodnica Północna i inne inwestycje drogowe

Obwodnica Północna: obie części mostu nad Dunajcem połączone!

Prezydent Ryszard Nowak, podczas spotkania z mediami na terenie Obwodnicy Północnej, poinformował o połączeniu obu części nowego mostu nad Dunajcem. To kolejny ważny etap prac w ramach tej inwestycji.

dodano: 2015-05-15

czytaj całość

23 metry do połączenia obu stron mostu

Na terenie inwestycji Obwodnica Północna trwają prace związane z wykonywaniem nawisu na moście nad rzeką Dunajec. Do połączenia obu stron pozostały tylko 23 metry. Jednocześnie trwają prace u zbiegu ulic Witosa i Tarnowskiej, gdzie powstaje rondo. Wykonawca prowadzi też działania związane z wykończeniem obiektów inżynieryjnych.

dodano: 2015-04-28

czytaj całość

Prace na Obwodnicy Północnej zgodnie z planem - wykonawca odpowiada na publikację

Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Usług Technicznych INTERCOR Sp. z o.o. Piotr Jurczyk, jako przedstawiciel głównego wykonawcy inwestycji Obwodnica Północna z nowym mostem na Dunajcu, jednoznacznie odniósł się do informacji opublikowanej na jednym z portali internetowych stwierdzając, że: - Autor artykułu nie zachował szczególnej staranności

dodano: 2015-04-22

czytaj całość

Znaczące wsparcie dla "Węgierskiej bis"

Dwukrotnie członkowie zespołu roboczego ws. "Węgierskiej bis" oraz rozwiązań komunikacyjnych dla gminy Chełmiec i Stary Sącza spotkali się w sądeckim ratuszu, aby omówić wspólne działania na rzecz realizacji tej ważnej dla miasta Nowego Sącza i gmin ościennych inwestycji.

dodano: 2015-03-30

czytaj całość

Ważny etap prac na Obwodnicy Północnej zakończony

Na terenie inwestycji Obwodnica Północna z nowym mostem na Dunajcu zakończył się ważny etap prac. Wszystkie elementy estakady na odcinku od torów do rzeki Dunajec zostały już połączone. Aktualnie trwa betonowanie mostu nad rzeką Dunajec oraz umacnianie linii brzegowej w jego rejonie.

dodano: 2015-02-21

czytaj całość

Obwodnica Północna: prace zgodnie z harmonogramem

Pomimo zimowej aury trwają prace związane z wykonywaniem obiektów inżynierskich w ciągu inwestycji Obwodnica Północna z nowym mostem na Dunajcu.

dodano: 2015-01-29

czytaj całość

Ruszają prace wodociągowo-kanalizacyjne na osiedlu Helena

W poniedziałek 19 stycznia planowane jest rozpoczęcie prac wodociągowo-kanalizacyjnych na ulicy Lachów Sądeckich w Nowym Sączu. Odcinek drogi od skrzyżowania z ulicą Starowiejską do skrzyżowania z ulicą Jesionową będzie wyłączony z ruchu. Objazd będzie odbywał się ulicą Starowiejską.

dodano: 2015-01-16

czytaj całość

Imponujące tempo prac na Obwodnicy Północnej

W imponującym tempie przebiegają prace na terenie inwestycji Obwodnica Północna z nowym mostem na Dunajcu.

dodano: 2014-11-24

czytaj całość

Estakada już nad ulicą Dunajcową

Prace na terenie inwestycji Obwodnica Północna z nowym mostem na Dunajcu przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem. Nad ulicą Dunajcową jest już wykonana estakada, a technologia robót pozwoliła na zrealizowanie kluczowych prac bez wyłączenia ulicy z ruchu.

dodano: 2014-11-10

czytaj całość

Trwa wymiana asfaltu na fragmencie ulicy Nawojowskiej

W godzinach wieczornych rozpoczęły się prace związane z wymianą asfaltu przy ulicy Nawojowskiej na skrzyżowaniu z ulicą Grodzką. Działania drogowców polegają na sfrezowaniu zdeformowanego fragmentu jezdni i położeniu nowej warstwy asfaltu. Prace będą realizowane przez całą noc.

dodano: 2014-11-05

czytaj całość