Piątek, 23 października 2020 Imieniny obchodzą: Seweryn, Marlena
Szukaj:

Obwodnica Północna i inne inwestycje drogowe

Obwodnica Północna: montaż elementów mostu na Łubince

W ostatnich dniach rozpoczął się montaż bek prefabrykowanych na moście nad rzeką Łubinka w ciągu ul. Tarnowskiej. To kolejny element budowy Obwodnicy Północnej miasta Nowego Sącza z mostem na Dunajcu, na którą Prezydent Ryszard Nowak otrzymał w ostatnim tygodniu dodatkowe środki w wysokości 15 mln zł z programu POIiS.

dodano: 2014-10-07

czytaj całość

Obwodnica Północna: trwa nasuwanie ważącego ponad 1000 ton elementu estakady

Prezydent Ryszard Nowak przyglądał się pracom związanym z nasuwaniem, długiego na 28 metrów i ważącego ponad 1000 ton, betonowego elementu estakady. Jest to kolejny etap prac realizowanych na terenie inwestycji Obwodnica Północna z mostem na Dunajcu.

dodano: 2014-09-30

czytaj całość

Rozpoczął się remont Nadbrzeżnej - zmiana organizacji ruchu

Tuż po godzinie 8:00 zamknięta została ulica Nadbrzeżna na odcinku od Krańcowej do Szarych Szeregów. Wszystko w ramach zapowiadanej generalnej przebudowy ulicy. Objazdy prowadzone są: Krańcową - Lwowską - Szarych Szeregów.

dodano: 2014-09-29

czytaj całość

Uwaga kierowcy: od poniedziałku zamknięta ulica Nadbrzeżna

W poniedziałek 29 września, w związku z rozpoczęciem generalnej przebudowy ulicy Nadbrzeżnej, nastąpi wyłącznie z ruchu na odcinku od ul. Krańcowej do Szarych Szeregów. Objazdy będą prowadzone ulicami: Krańcową - Lwowską - Szarych Szeregów.

dodano: 2014-09-26

czytaj całość

Obwodnica Północna: jest więcej pieniędzy, trwa betonowanie estakady

W minionym tygodniu prezydent Ryszard Nowak otrzymał bardzo dobrą dla miasta informację o przyznaniu dodatkowych 15 mln złotych z Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, na realizację tej największej od wielu lat i najbardziej oczekiwanej przez mieszkańców inwestycji.

dodano: 2014-09-25

czytaj całość

Ruszył remont nawierzchni na moście nad rzeką Kamienicą - utrudnienia w ruchu!

Dzisiaj (18 września) o godz. 6:00 rozpoczęły się prace związane z wymianą nawierzchni na moście nad rzeką Kamienica w ciągu ulicy Krańcowej. Odcinek między ulicą Nadbrzeżną a rondem pod szpitalem jest wyłączony z ruchu. Objazdy prowadzą ulicami: Lwowską, Prażmowskiego, Kilińskiego, Bulwarem Narwiku, a także Nadbrzeżną i Gwardyjską.

dodano: 2014-09-18

czytaj całość

Połowa września na Obwodnicy Północnej z mostem na Dunajcu

Zgodnie z planem przebiegają kolejne prace realizowane na terenie inwestycji Obwodnica Północna z mostem na Dunajcu. Ostatnie działania skupiały się przede wszystkim na wznoszeniu konstrukcji estakady z wykorzystaniem konstrukcji pomocniczych oraz na wykonywaniu nasypów z materiału ziemno-skalnego na kolejnych odcinkach inwestycji.

dodano: 2014-09-15

czytaj całość

Po całkowitej przebudowie ulica Paderewskiego otwarta dla ruchu pojazdów

Zakończyły się prace przy przebudowie ulicy Paderewskiego. Kierowcy mogą już poruszać się na całej długości tej ulicy. Ulica Paderewskiego została całkowicie przebudowana. Wykonano nową podbudowę i nawierzchnię oraz prace związane z kanalizacją. Wyremontowano również chodniki i wykonano nowe oznakowanie poziome jak i pionowe.

dodano: 2014-09-09

czytaj całość

Jeszcze w tym tygodniu otwarta zostanie ulica Paderewskiego

Dobiegają końca prace związane z przebudową ulicy Paderewskiego. Na ostatnim odcinku inwestycji między ulicami: Na Rurach i Tarnowską, wykonawca układa warstwę ścieralną asfaltu. To oznacza, że sądeccy kierowcy jeszcze w tym tygodniu przejadą ulicą Paderewskiego na całym przebudowanym odcinku ulicy.

dodano: 2014-09-03

czytaj całość

Kończy się kolejny etap prac na Radzieckiej

Do końca zbliżają się prace związane z kolejnym etapem inwestycji kanalizacyjnej na ulicy Radzieckiej. Chodzi o odcinek między potokiem Żeglarka a skrzyżowaniem z ulicą Stromą, gdzie po zakończonych działaniach głównego wykonawcy, zostanie odbudowana droga. Zgodnie z planem od 8 września kierowcy będą mogli dojechać od ulicy Radzieckiej do Węgierskiej przez

dodano: 2014-08-28

czytaj całość