Piątek, 30 października 2020 Imieniny obchodzą: Zenobia, Przemysław
Szukaj:

Obwodnica Północna i inne inwestycje drogowe

Nowy Sącz: remonty kolejnych chodników

Po wyremontowanych w 15 lokalizacjach chodnikach na terenie Nowego Sącza, przyszedł czas na kolejne. Tym razem rozpoczęły się prace na ulicach: Kazimierza Wielkiego i 1. Brygady.

dodano: 2014-08-26

czytaj całość

Będzie remont ulicy Nadbrzeżnej

W najbliższym czasie ogłoszony zostanie przetarg na przebudowę ulicy Nadbrzeżnej. Będzie to kolejna inwestycja, która ma na celu poprawę jakości nawierzchni i bezpieczeństwa jazdy na ważnych traktach w sieci komunikacyjnej miasta. Rozpoczęcie prac planowane jest na początek września.

dodano: 2014-08-08

czytaj całość

Ul. Paderewskiego: układanie warstwy wiążącej asfaltu

Na ostatnim trzecim etapie przebudowy ulicy Paderewskiego, wykonawca układa warstwę wiążącą asfaltu. Prace trwają na odcinku od ulicy Na Rurach do Ogińskiego. W dalszej części - na odcinku od ulicy Ogińskiego do Tarnowskiej - prowadzona jest wymiana kanalizacji sanitarnej. Po jej zakończeniu do pracy przystąpią ekipy drogowe, które będą układać nawierzchnię

dodano: 2014-08-08

czytaj całość

Obwodnica Północna: rosną podpory mostu na Dunajcu

Prace na terenie inwestycji Obwodnica Północna z mostem na Dunajcu przebiegają sprawnie i zgodnie z harmonogramem. Dobra informacja dla mieszkańców okolicznych osiedli, to tymczasowa kładka dla pieszych na potoku Łubinka.

dodano: 2014-08-07

czytaj całość

Nowy Sącz: lepsze chodniki, czyli remonty w różnych częściach miasta

Trwają remonty chodników na terenie Nowego Sącza. Łącznie inwestycją zostało objętych 15 lokalizacji, a w najbliższym czasie dołączą do nich jeszcze dwie kolejne.

dodano: 2014-08-06

czytaj całość

Początek lipca na Obwodnicy Północnej

Trwają intensywne prace na terenie inwestycji Obwodnica Północna. W pierwszych dniach lipca realizowano kolejne działania zgodnie z harmonogramem prac.

dodano: 2014-07-11

czytaj całość

Ulica Paderewskiego: prace na II i III etapie

Trwają, rozpoczęte kilka dni temu, prace na ostatnim III etapie remontu ulicy Paderewskiego. Aktualnie działania wykonawcy dotyczą głównie prac kanalizacyjnych.

dodano: 2014-07-11

czytaj całość

Zamknięta ulica Radziecka: objazdy Bema i Barbackiego

Od dzisiaj zamknięta jest ulica Radziecka, gdzie realizowany jest kolejny etap inwestycji kanalizacyjnej. Kierowców prosimy o rozważną jazdę i korzystanie z przygotowanych objazdów.

dodano: 2014-07-10

czytaj całość

Od jutra zamknięta ulica Radziecka - zmiany w organizacji ruchu

Rusza kolejny etap prac kanalizacyjnych na ulicy Radzieckiej. Już od 10 lipca od godziny 8:00, zamknięty będzie odcinek między ulicą Barbackiego i Bema. Tam też pojawi się ciężki sprzęt. Zakończenie prac zaplanowano na koniec sierpnia.

dodano: 2014-07-09

czytaj całość

Ulica Paderewskiego zamknięta między Na Rurach i Tarnowską

Rozpoczął się III etap remontu ulicy Paderewskiego, która od dzisiaj jest zamknięta na odcinku od ulicy Na Rurach do Tarnowskiej.

dodano: 2014-07-07

czytaj całość