Piątek, 23 października 2020 Imieniny obchodzą: Seweryn, Marlena
Szukaj:

Obwodnica Północna i inne inwestycje drogowe

Asfaltowanie na II etapie remontu ulicy Paderewskiego

Jeszcze przez około dwa tygodnie potrwają prace na odcinku II etapu remontu ulicy Paderewskiego. Aktualnie firma wykonawcza układa warstwę asfaltu na odcinku między ul. Żywiecką i Kochanowskiego. Na początku przyszłego tygodnia rozpoczną się prace na odcinku III etapu inwestycji.

dodano: 2014-07-03

czytaj całość

Obwodnica Północna: wszystkie prace zgodnie z planem

Na terenie inwestycji Obwodnica Północna wszystkie prace przebiegają zgodnie z ustalonym harmonogramem. Aktualnie realizowane są działania na czterech odcinkach.

dodano: 2014-06-18

czytaj całość

Obwodnica Północna: pogoda sprzyja pracom

Na terenie inwestycji Obwodnica Północna realizowane są kolejne prace. Wykonywane są m.in. pale pod obiekt MD-8, a także zbrojenie oczepu H przy obiekcie MD-7.

dodano: 2014-06-16

czytaj całość

Obwodnica Północna: prace przy filarach estakady

Na terenie inwestycji Obwodnica Północna realizowane są prace przy filarach D, E i F estakady (obiekt MD-7). Nadal trwają pracę związane z budową kanalizacji deszczowej oraz profilowanie spadków nasypu przy ul. Tarnowskiej.

dodano: 2014-06-05

czytaj całość

Prace wykonane podczas I etapu remontu przy Paderewskiego

Podczas I etapu prac przy ul. Paderewskiego, który był realizowany na odcinku od ul. Barskiej do Żywieckiej, wykonano roboty rozbiórkowe (rozebranie nawierzchni, rozebranie elementów betonowych), a także związane z przekładkami i zabezpieczeniami sieci teletechnicznych.

dodano: 2014-06-04

czytaj całość

Rozpoczyna się II etap pracy przy ul. Paderewskiego

W czwartek, 5 czerwca, rozpocznie się II etap prac przy ul. Paderewskiego. Ulica będzie zamknięta na odcinku od ul. Żywieckiej do ul. Na Rurach. Objazdy główne będą prowadzone ul. Na Rurach, Barską, Hallera.

dodano: 2014-06-03

czytaj całość

Dobiega końca I etap prac na ul. Paderewskiego

Powoli dobiega końca I etap prac na ul. Paderewskiego. Aktualnie trwa układanie chodników oraz przygotowywanie podbudowy pod pierwszą warstwę asfaltu.

dodano: 2014-05-29

czytaj całość

Dalsze działania na Obwodnicy Północnej
po intensywnych opadach deszczu

Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu, informuje o pracach i podjętych działaniach na terenie inwestycji Obwodnica Północna, po wystąpieniu intensywnych opadów deszczu.

dodano: 2014-05-26

czytaj całość

Prezydent Ryszard Nowak na terenie remontu
ulicy Paderewskiego

9 maja Prezydent Ryszard Nowak odwiedził teren realizowanej inwestycji na ulicy Paderewskiego. Remont obecnie odbywa się na odcinku między ulicą Barską a Żywiecką.

dodano: 2014-05-09

czytaj całość

Prace przy filarach estakady na Obwodnicy Północnej

Na terenie Obwodnicy Północnej trwają kolejne prace przewidziane w harmonogramie inwestycji. Wykonawca przystąpił do realizacji działań związanych z wykonywaniem filarów pod obiekt MD-7, czyli pod estakadę nad Dunajcem.

dodano: 2014-05-08

czytaj całość