Czwartek, 28 maja 2020 Imieniny obchodzą: Justyna, Wilhelm, German
Szukaj:

Programy i granty - aktualności

Kontynuacja realizacji projektu "Informatyk - zawód przyszłości"

Wychodząc naprzeciw ogromnemu zainteresowaniu udziałem w szkoleniach i warsztatach podpisano aneks do umowy o dofinansowanie projektu pn. „Informatyk – zawód przyszłości” przedłużając realizację zadań do końca grudnia 2011 roku. Uczestnikami projektu są uczniowie Zespołu Szkół Elektryczno - Mechanicznych w Nowym Sączu i innych biorących udział w projekcie kształcący się w zawodzie technik informatyk.

dodano: 2011-08-08

czytaj całość

Kolejna tura rekrutacji uczniów ponadgimnazjalnych szkół zawodowych do projektu „Informatyk – zawód przyszłości”

Prezydent Miasta Nowego Sącza oraz Zarząd Powiatu Nowosądeckiego ogłaszają nabór uczniów ponadgimnazjalnych szkół zawodowych do projektu„Informatyk- zawód przyszłości”.

dodano: 2011-05-24

czytaj całość

III tura rekrutacji uczniów ponadgimnazjalnych szkół zawodowych do projektu „Profesjonalista na rynku gastronomicznym”

Prezydent Miasta Nowego Sącza oraz Zarząd Powiatu Nowosądeckiego ogłaszają nabór uczniów ponadgimnazjalnych szkół zawodowych do projektu „Profesjonalista na rynku gastronomicznym”.

dodano: 2011-05-23

czytaj całość

Pokaz umiejętności i talentu w branży gastronomicznej

Pokaz barmański, zdobnictwa cukierniczego oraz carvingu czyli rzeźbienia w warzywach i owocach to atrakcje, jakie czekały na zaproszonych gości podczas spotkania, które odbyło się w sądeckim ratuszu. Spotkanie stanowiło prezentację efektów dwóch projektów realizowanych przez Miasto Nowy Sącz w Zespole Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej, współfinansowanych przez Unię Europejską.

dodano: 2011-01-25

czytaj całość

Prawie 4 mln złotych na realizację projektu pn. „Modernizacja części systemu ciepłowniczego miasta Nowy Sącz – ciepłowni Millenium i sieci ciepłowniczej na osiedlu Gołąbkowice"

Prawie 4 mln złotych dofinansowania ze środków MRPO otrzymało Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Nowym Sączu, na realizację projektu pn. "Modernizacja części systemu ciepłowniczego miasta Nowy Sącz – ciepłowni Millenium i sieci ciepłowniczej na osiedlu Gołąbkowice".

dodano: 2010-12-30

czytaj całość

Termomodernizacja - Miejskie Przedszkole nr 14, Szkoła Podstawowa nr 8, Szkoła Podstawowa nr 14

Miejskie Przedszkole nr 14 przy ul. Nawojowskiej 9, Szkoła Podstawowa nr 8 przy Alejach Batorego 76 i Szkoła Podstawowa nr 14 przy ul. Towarowej 6 są ostatnimi z 11 placówek oświatowych zakwalifikowanych do remontów w ramach realizacji projektu pn. "Szkoła–środowisko–energia – Termomodernizacja obiektów szkolnych w Nowym Sączu".

dodano: 2010-12-17

czytaj całość

Termomodernizacja - Szkoła Podstawowa Nr 3 i Zespół Szkół Samochodowych w Nowym Sączu

Wśród obiektów podlegających termomodernizacji w ramach realizacji projektu pn. "Szkoła-Środowisko–Energia – Termomodernizacja obiektów szkolnych w Nowym Sączu" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności, w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko, znalazły się również: Zespół Szkół Samochodowych i Szkoła Podstawowa Nr 3 [...]

dodano: 2010-12-15

czytaj całość

Termomodernizacja - Szkoła Podstawowa Nr 20 i Gimnazjum Nr 5 oraz Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych Nr 1

W projekcie pn. "Szkoła-Środowisko–Energia – Termomodernizacja obiektów szkolnych w Nowym Sączu" współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko, znalazły się również: Szkoła Podstawowa nr 20 i Gimnazjum nr 5 oraz Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych Nr 1 w Nowym Sączu

dodano: 2010-11-26

czytaj całość

Termomodernizacja - Szkoła Podstawowa nr 7 i Szkoła Podstawowa nr 18

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Obrońców Pokoju przy ul. Grota Roweckiego 15 w Nowym Sączu, to kolejna placówka oświatowa zakwalifikowana do termomodernizacji w ramach projektu pn. "Szkoła–Środowisko–Energia – Termomodernizacja obiektów szkolnych w Nowym Sączu", współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności [...]

dodano: 2010-11-24

czytaj całość

Termomodernizacja - Gimnazjum Nr 3 i Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych Nr 2

Projekt pn. "Szkoła–Środowisko–Energia – Termomodernizacja obiektów szkolnych w Nowym Sączu" obejmuje prace modernizacyjne w 11 obiektach oświatowych w Nowym Sączu. Wśród nich są: Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych nr 2 im. Orląt Lwowskich przy ul. Bora Komorowskiego 7 oraz Gimnazjum nr 3 przy ul. Królowej Jadwigi 29 w Nowym Sączu.

dodano: 2010-11-08

czytaj całość