Środa, 03 czerwca 2020 Imieniny obchodzą: Karol, Leszek, Tamara
Szukaj:

Programy i granty - aktualności

Bezpłatne kursy kosztorysowania i projektowanie w sądeckiej „budowlance”

W 2010 roku 4 szkoły „budowlane”: Zespół Szkół Budowlanych w Nowym Sączu, Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Starym Sączu, Zespół Szkół Drzewno-Mechaniczny w Starym Sączu oraz Zespół Szkół im. Św. Kingi w Łącku, zostały wyposażone przez Miasto Nowy Sącz w nowe pomoce dydaktyczne.

dodano: 2010-11-03

czytaj całość

Podsumowanie projektu pn. "Budowa nowej siedziby Zespołu Placówek Opiekuńczo–Wychowawczych w Nowym Sączu"

Nowy Sącz jako jedno z dwudziestu jeden miast otrzymało dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na zadania pn."Budowa nowej siedziby Zespołu Placówek Opiekuńczo–Wychowawczych w Nowym Sączu", którego realizacja dobiega końca.

dodano: 2010-10-26

czytaj całość

Barmani, cukiernicy, kucharze na start!

Kilogramy melonów, arbuzów, mango, cytryn, limonek, pomarańczy, klementynek, ananasów, karmeli, syropów, czekolady – to tylko niektóre z delicji, które trafiają do Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Sączu – popularnie zwanego „gastronomem”.

dodano: 2010-10-26

czytaj całość

Nowa Placówka Interwencyjna ZPOW w Nowym Sączu

Po wielu latach starań udało się wybudować od podstaw nowe, bezpieczne lokum dla podopiecznych Placówki Interwencyjnej – Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Nowym Sączu.

dodano: 2010-10-15

czytaj całość

Unia promuje najlepszych

Trzech najlepszych uczestników kursów: barmańskiego, zdobnictwa cukierniczego i carvingu - przeprowadzonych w ramach projektu pn.: „Profesjonalista na rynku gastronomicznym” - odbyło 4-tygodniowe praktyki zawodowe. Miesięczna praktyka przewidziana w projekcie jest formą nagrody za frekwencję, aktywność i najlepiej zdany egzamin z każdego rodzaju kursu. Po zakończeniu praktyki uczniowie otrzymali referencje do pracy.

dodano: 2010-10-12

czytaj całość

Pierwsi goście w odremontowanym MOKu

Czerwony dywan prowadził zaproszonych gości do świeżo odremontowanego wnętrza Miejskiego Ośrodka Kultury. W piątkowy wieczór, po niespełna 11 miesiącach prac remontowych, otwarto budynek placówki przy Al. Wolności w Nowym Sączu.

dodano: 2010-10-11

czytaj całość

Szkoła–środowisko–energia - Termomodernizacja obiektów Szkolnych w Nowym Sączu

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko Działania 9.3 Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej

dodano: 2010-09-16

czytaj całość

II tura rekrutacji uczniów ponadgimnazjalnych szkół zawodowych do projektu „Informatyk – zawód przyszłości”

Prezydent Ryszard Nowak i Zarząd Powiatu Nowosądeckiego zapraszają do udziału w projekcie realizowanym ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Europejskiego Funduszu Społecznego pn. „Informatyk – zawód przyszłości”.

dodano: 2010-09-07

czytaj całość

Uroczyste otwarcie nowej siedziby Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych

Prezydent Ryszard Nowak wziął udział w uroczystym oddaniu Placówki Interwencyjnej – Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Nowym Sączu.

dodano: 2010-09-03

czytaj całość

II tura rekrutacji uczniów ponadgimnazjalnych szkół zawodowych do projektu „Profesjonalista na rynku gastronomicznym”

Prezydent Miasta Nowego Sącza oraz Zarząd Powiatu Nowosądeckiego ogłaszają nabór uczniów ponadgimnazjalnych szkół zawodowych do projektu „Profesjonalista na rynku gastronomicznym”.

dodano: 2010-09-03

czytaj całość