Środa, 03 czerwca 2020 Imieniny obchodzą: Karol, Leszek, Tamara
Szukaj:

Programy i granty - aktualności

Sądeckie placówki oświatowe odzyskują dawny blask

Dawny blask odzyskuje budynek Gimnazjum nr 11 im. Adama Mickiewicza. Szkoła ma ponad 112 lat a ostatni remont prowadzony był w latach osiemdziesiątych.Inwestycja realizowana jest w ramach projektu „Przebudowa i modernizacja historycznych placówek oświatowych na Starym Mieście w Nowym Sączu jako wspólna oferta edukacyjna dla dzieci i młodzieży”

dodano: 2010-08-11

czytaj całość

Aktywna edukacja jest Twoją szansą na rozwój zawodowy i lepszy start w życie

Od 01.08.2009r. rozpoczęto realizację projektu pn.: „Aktywna Edukacja - szansą na rozwój szkolnictwa zawodowego” w ramach POKL, Priorytet IX – Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego. Projekt ten realizowany jest przez Miasto Nowy Sącz oraz Powiat Nowosądecki dla 700 uczniów.

dodano: 2010-08-02

czytaj całość

Właściwy kierunek na przyszłość

30 czerwca 2010 r., zakończył się okres realizacji projektu pn.: „Kierunek na przyszłość-lepsza jakość kształcenia uczniów sądeckich szkół zawodowych branży budowlanej” realizowanego w ramach POKL, Priorytet IX – Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.

dodano: 2010-08-02

czytaj całość

Wakacyjna aktywność młodzieży w ramach projektu „Rozwiń skrzydła po sądecku”

Od stycznia 2010 roku Miasto Nowy Sącz realizuje Projekt pn. „Rozwiń skrzydła po sądecku”. W Projekcie bierze udział blisko 50 młodych ludzi w wieku 15-19 lat, zamieszkałych na terenie Nowego Sącza oraz ich rodzice.Obecnie zakończyły się zajęcia z dziennikarstwa, od czerwca rozpoczęły się warsztaty z fotografowania i wideofilmowania oraz zajęcia sportowe.

dodano: 2010-07-27

czytaj całość

Rusza unijny projekt pn: „Zorganizowanie systemu selektywnej zbiórki odpadów w tym odpadów niebezpiecznych na terenie miasta Nowego Sącza”

NOVA Spółka z o.o. realizuje projekt pn: „Zorganizowanie systemu selektywnej zbiórki odpadów w tym odpadów niebezpiecznych na terenie miasta Nowego Sącza” o wartości ponad 4 mln złotych.Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013, działanie 7.3 - Gospodarka odpadami.

dodano: 2010-07-27

czytaj całość

Miliony na komputery!

W marcu br. Miasto Nowy Sącz zgłosiło do dofinansowania ze środków Unii Europejskiej projekt z zakresu informatyzacji, który stanął w szranki z 73 projektami zgłoszonymi między innymi przez Uniwersytet Jagielloński, Województwo Małopolskie, Narodowy Stary Teatr czy Muzeum Narodowe w Krakowie.

dodano: 2010-07-20

czytaj całość

5 mln złotych na modernizację sądeckich placówek oświatowych

W ubiegłym tygodniu Wiceprezydent Miasta Nowego Sącza Bożena Jawor podpisała umowę o dofinansowanie projektu pn.: „Szkoła – środowisko – energia – Termomodernizacja obiektów szkolnych w Nowym Sączu”.

dodano: 2010-07-05

czytaj całość

MOK - remont zaawansowany

W remontowanym budynku Miejskiego Ośrodka Kultury praca idzie na całego. Wykonujący prace robotnicy konsorcjum nowosądeckiej firmy "Budeko - Lider" i zakopiańskiej – "Future-Tech" wykorzystują każdy dzień pogody.

dodano: 2010-06-16

czytaj całość

Rekrutacja do kursu języka angielskiego realizowanego w ramach projektu pn. „Kierunek na przyszłość - lepsza jakość kształcenia uczniów sądeckich szkół zawodowych z branży budowlanej”.

Prezydent Miasta Nowego Sącza i Zarząd Powiatu Nowosądeckiego zapraszają do udziału w bezpłatnym Kursie Języka Angielskiego kończącego się egzaminem zewnętrznym TOEIC Test of English for International Communication realizowanym w ramach projektu pn. „Kierunek na przyszłość - lepsza jakość kształcenia uczniów sądeckich szkół zawodowych z branży budowlanej".

dodano: 2010-05-17

czytaj całość

MOK - remont postępujący

Marta Jakubowska dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury wraz z paniami z administracji na czas remontu przeprowadziła się do… garderoby, a pozostali pracownicy – na zaplecze sceny…

dodano: 2010-03-10

czytaj całość