Piątek, 10 lipca 2020 Imieniny obchodzą: Olaf, Filip, Amelia
Szukaj:

Programy i granty - aktualności

„Informatyk – zawód przyszłości”

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak i Zarząd Powiatu Nowosądeckiego zapraszają do udziału w projekcie realizowanym ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Europejskiego Funduszu Społecznego pn. „Informatyk – zawód przyszłości”.

dodano: 2009-12-16

czytaj całość

Człowiek – najlepsza inwestycja

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak i Zarząd Powiatu Nowosądeckiego zapraszają do udziału bezpłatnych zajęciach pozalekcyjnych oferowanych w ramach projektu pn. "Kierunek na przyszłość - lepsza jakość kształcenia uczniów sądeckich szkół zawodowych z branży budowlanej":

dodano: 2009-12-15

czytaj całość

Zapraszamy do udziału w projekcie "Profesjonalista na rynku gastronomicznym"

Absolwenci nowoczesnego systemu nauczania mają z niego wynieść nie tylko wiedzę na określone tematy, ale przede wszystkim umiejętność samodzielnego zdobywania i przyswajania wiedzy, elastycznego przystosowywania się do zmian panujących na rynku pracy oraz odnajdywania się w natłoku informacji.

dodano: 2009-12-15

czytaj całość

MOK do modernizacji !

Modernizacja Miejskiego Ośrodka Kultury wkracza w decydującą fazę. Budynek przekazany został budowlańcom.

dodano: 2009-12-15

czytaj całość

"Aktywna edukacja - szansą na rozwój szkolnictwa zawodowego"

Rozpoczęła się realizacja projektu pn.: "Aktywna edukacja - szansą na rozwój szkolnictwa zawodowego", w którym Miasto Nowy Sącz jest partnerem a Powiat Nowosądecki - liderem. Projekt skierowany jest do uczniów kształcących się w zawodach: technik ekonomista, handlowiec, technik usług pocztowych lub prac biurowych z następujących szkół zawodowych.

dodano: 2009-10-30

czytaj całość

"Informatyk - zawód przyszłości"

Głównym problemem jaki dotyka uczniów szkół kształcących w branży technik informatyk, jest niedostosowana oferta edukacyjna wpływająca na ich późniejsze możliwości na rynku pracy. Projekt realizowany będzie przez Miasto Nowy Sącz – lidera projektu oraz Starostwo Nowosądeckie – partnera projektu w okresie od 01.11.2009 r. do 31.08.2011 r.

dodano: 2009-10-30

czytaj całość

Kierunek na przyszłość - lepsza jakość kształcenia uczniów sądeckich szkół zawodowych z branży budowlanej

Projekt realizowany w partnerstwie Miasta Nowego Sącza – lidera projektu z Powiatem Nowosądeckim w okresie od 1 października 2009 r. do 30 czerwca 2010 r.

dodano: 2009-10-30

czytaj całość

"Profesjonalista na rynku gastronomicznym"

Projekt pod nazwą "Profesjonalista na rynku gastronomicznym" złożony przez Miasto Nowy Sącz - uzyskał pozytywną ocenę Komisji Oceny Projektów i został przyjęty do realizacji.

dodano: 2009-10-30

czytaj całość

Umowa podpisana!

20 października 2009 roku Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak podpisał umowę o dofinansowanie projektu pn.: „Rewaloryzacja Zabytkowego układu przestrzennego nowosądeckiej Starówki – ulic Jagiellońska-Szwedzka-Wałowa” ze środków Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.

dodano: 2009-10-23

czytaj całość