Poniedziałek, 28 września 2020 Imieniny obchodzą: Marek, Wacław, Luba
Szukaj:

Tour de Pologne w Nowym Sączu

Policjanci w Tour de Pologne amatorów. Mamy sądecki akcent!

Pięciu przedstawicieli małopolskiej Policji uczestniczyło w piątek, 7 sierpnia br.w wyścigu Tour de Pologne Amatorów. To był drugi start drużyny, pierwszy raz w pięcioosobowym składzie. Pierwszy na mecie spośród mundurowych zameldował się Dariusz Bulanda, pracownik Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Kilkanaście minut później na mecie w Bukowinie

dodano: 2015-08-10

czytaj całość

Izagirre wygrywa 72. Tour de Pologne

Ion Izagirre (Movistar) został zwycięzcą 72. Tour de Pologne UCI World Tour. Ostatni etap – jazdę indywidualną na czas w Krakowie – wygrał Marcin Białobłocki (Reprezentacja Polski).

dodano: 2015-08-08

czytaj całość

Galeria foto: Emocjonująca rywalizacja młodych kolarzy w ramach Nutella Mini Tour de Pologne

Zanim rywalizacja, podczas 4. etapu Tour de Pologne, wkroczyła w decydującą faze na ulicach Nowego Sącza, przy miasteczku etapowym wyścigu rywalizowali najmłodsi zawodnicy w ramach Nutella Mini Tour de Pologne. Ich zmagania obserwował prezydent Ryszard Nowak. Walka o zwycięstwo odbyła się w dwóch kategoriach: 8-10 oraz 11-12 lat, a także w grupie młodzików

dodano: 2015-08-06

czytaj całość

Kolarze wystartowali z sądeckiego Rynku w ramach 5. etapu Tour de Pologne

72. wyścig Tour de Pologne wyjechał z Nowego Sącza i zmierza do Zakopanego. Kolarze wystartowali z sądeckiego Rynku tuż przed godziną 13:00 i mają do przejechania 223 km. Przed zawodnikami aż osiem górskich premii.

dodano: 2015-08-06

czytaj całość

Prezydent o Nowym Sączu w "Kulisach Tour de Pologne" w TVP1

Prezydent Ryszard Nowak wziął udział w programie "Kulisy Tour de Pologne", który pojawił się na antenie TVP1 kilka minut po godz. 8:00. Rozmowa z Pauliną Chylewską dotyczyła przede wszystkim udziału miasta w 72. Tour de Pologne oraz niesamowitej rozgrywki na mecie 4. etapu wyścigu w Nowym Sączu.

dodano: 2015-08-06

czytaj całość

Sprawdź jakie ulice będą zamknięte podczas startu 5. etapu Tour de Pologne

Dzisiaj na godz. 12:40 zaplanowany jest start 5. etapu 72. Tour de Pologne prowadzącego z Nowego Sącza do Zakopanego. Już teraz sprawdź, które ulice będą wyłączone z ruchu podczas przejazdu zawodników.

dodano: 2015-08-06

czytaj całość

Zobacz wyniki wyścigu Nutella Mini Tour de Pologne w Nowym Sączu

Na kilka godzin przez przyjazdem kolarzy 72. Tour de Pologne, walczących o zwycięstwo etapowe w Nowym Sączu, na ulicach miasta rywalizowali najmłodsi zawodnicy. Udział był możliwy w dwóch kategoriach wiekowych: 8-10 lat oraz 11-12 lat. Odbył się również wyścig o Puchar Młodzików organizowany tylko dla zawodników amatorów posiadających licencję kolarską.

dodano: 2015-08-06

czytaj całość

Wspaniała ucieczka i polskie zwycięstwo w Nowym Sączu!

Maciej Bodnar (Tinkoff-Saxo) wygrał czwarty etap 72. Tour de Pologne UCI World Tour z Jaworzna do Nowego Sącza. Nowym liderem wyścigu został Kamil Zieliński (Reprezentacja Polski), który dziś na mecie był drugi i odebrał żółtą koszulkę Marcelowi Kittelowi (Giant-Alpecin).

dodano: 2015-08-05

czytaj całość

Witamy na czwartym etapie Tour de Pologne

Po trzech płaskich etapach peleton 72. Tour de Pologne UCI World Tour wjeżdża dziś w góry. Kolarze wystartowali już z Jaworzna i w sumie mają do przejechania 220 kilometrów. Trasa jednego z najdłuższych etapów tegorocznego wyścigu wiedzie między innymi przez Zegartowice – rodzinną miejscowość Rafała Majki, zwycięzcy Tour de Pologne sprzed roku.

dodano: 2015-08-05

czytaj całość

Nowy Sącz w kolorach Tour de Pologne

Na trasie przejazdu Tour de Pologne w Nowym Sączu pojawiły się znaki identyfikacyjne wyścigu, w tym m.in. kolorowe dmuchańce sponsorów i partnerów wydarzenia. Od teraz każdy kto spaceruje w pobliżu ulic, którymi już po godz. 17:00 przejadą zawodnicy walczący o zwycięstwo w 4. etapie z Jaworzna do Nowego Sącza, zauważy jak dużym przedsięwzięciem jest

dodano: 2015-08-05

czytaj całość