Środa, 03 czerwca 2020 Imieniny obchodzą: Karol, Leszek, Tamara
Szukaj:

Prosimy o wypełnienie Ankiety dotyczącej funkcjonowania Katalogu Usług:
  ankieta.pdf [83,5 kB] | ankieta.doc [52,5 kB] | ankieta.odt [16,4 kB] i jej przesłanie na adres: ankieta@nowysacz.pl

Zapraszamy do korzystania z Katalogu Usług Miasta Nowego Sącza.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących usług opisanych w Katalogu Usług zapraszamy do kontaktu z właściwymi komórkami Urzędu Miasta Nowego Sącza.

Katalog jest elementem Polityki Jakości, Strategii Rozwoju Nowego Sącza i wdrażanego w Urzędzie Miasta Nowego Sącza Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001:2008 oraz standardami Kodeksu Etycznego, prawa dostępu do informacji publicznej (DIP) i Antykorupcji. Katalog zawiera 412 Kart Informacyjnych Usług (KIU), jest stale rozbudowywany i aktualizowany.

W kartach informacyjnych zawarte są użyteczne informacje dotyczące poszczególnych usług wykonywanych przez komórki organizacyjne Urzędu Miasta, miejskie jednostki organizacyjne i spółki komunalne. Do wybranych kart informacyjnych dołączone są formularze wniosków, oświadczeń i zaświadczeń (ogółem ponad 300 druków do pobrania).

Korzystając z dostępnego w tej sekcji systemu możecie Państwo również sprawdzić dostępność prawa jazdy lub dowodu rejestracyjnego. System pokazuje tylko sprawy, które są w trakcie realizacji. Jeśli odebrali Państwo dokument z Urzędu, sprawa dotycząca odebranego dokumentu zniknie z portalu.

W razie jakichkolwiek uwag, co do funkcjonowania Katalogu, prosimy o wypełnienie ankiety zamieszczonej w Katalogu i jej przekazanie zgodnie z załączoną instrukcją, lub o bezpośredni kontakt z Panem Wojciechem Piechem - Pełnomocnikiem Prezydenta ds. Systemów Zarządzania Jakością (SZJ), Rynek 27 (pierwsze piętro), 33-300 Nowy Sącz, tel. 018 44 44 366, e-mail: wpiech@nowysacz.pl