Cyfrowa logistyka – to naprawdę działa

Screenshot of www.trans.eu

Dawno nic nie pisałem, ale oto wracam z kolejną nowinką. Choć może ktoś już o tym słyszał… Ja trafiłem na tą stronę przypadkiem i muszę stwierdzić, że byłem zaintrygowany. Mam świadomość, że internet i ciągły rozwój technologii dają ogromne możliwości, ale z „cyfryzacją” dostaw spotkałem się pierwszy raz.

Możliwość automatycznego zarządzania dostawami daje Trans.eu Platforma zrzesza rozmaite firmy przewozowe i daje producentom możliwość znalezienia właściwego przewoźnika oraz zorganizowania całej logistyki bez wychodzenia zza biurka. Zarządzanie dostawami zawsze kojarzyło mi się ze żmudnym procesem, wymagającym telefonów, spotkań, jeżdżenia po magazynach. A tu proszę – trochę czasu przy komputerze i wszystko rusza. Dla mnie to swoistego rodzaju odkrycie 😉

Ponadto sama strona emanuje profesjonalizmem. Jasne i krótkie treści, prosta i nieinwazyjna grafika, a wszystko uporządkowane i łatwe w odbiorze. Znalezienie formularza rejestracyjnego oraz szczegółowych informacji na temat przebiegu procesów też nie sprawia trudności. Cóż więcej chcieć?

Polecam zajrzeć na trans.eu – jeszcze niejedno w internecie może zaskoczyć.

This entry was posted in Różne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *