Włoska kuchnia w rytmie muzyki

Screenshot of pizzeriamuzyczna.pl

Po raz kolejny stwierdzam, że internet nie przestanie mnie zaskakiwać. A wynika to z faktu, że tworzą go ludzie. Tak różni, że czasami ciężko sobie to wyobrazić. Skąd takie przemyślenia? Oczywiście z kolejnej strony, na którą trafiłem. Tym razem szukając pomysłu na szybki obiad.

Stanęło na pizzy. Popularna, sprawdzona opcja – czym może zaskoczyć? Otóż może. W sumie nie tyle sama pizza, co jej wykonawcy. Pizzeria Muzyczna, bo o niej mowa, czerpie inspirację z muzyki. Składniki, jakie trafiają na konkretny placek, dobierane są przez skojarzenie z konkretnym stylem muzycznym. To ciekawe jak w standardowej szynce można „usłyszeć” pop, a w łopatce wieprzowej hardcorowy rock.

Jednak same kompozycje smakowe to nie wszystko. Aby w dzisiejszych czasach trafić do odbiorcy nieodłącznym elementem jest strona internetowa. Na szczęście ta strona przyciąga. Użyta w logo symboliczna płyta winylowa zaciekawia. Cała witryna jest równie prosta i stylowa. Nie zarzuca barwami, a treści są krótkie, zwięzłe i na temat. Dzięki temu od razu dowiadujemy się tego co najważniejsze.

Szczerze polecam tą kulinarno-muzyczną przystań. Podzielcie się później swoimi opiniami.

This entry was posted in Różne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *