O projekcie

Witajcie,

mam na imię Piotr i z dumą przedstawiam Wam mój autorski projekt platformy internetowej traktującej o najciekawszych stronach, jakie znaleźć można w sieci.

Fascynuje mnie wszystko, co związane z internetem. Na początku do zagadnienia podchodziłem nieufnie, ale jako dziecko lat ’80, które lata młodości przeżyło jeszcze bez tego medium, widziałem w nim wiele zagrożeń. Długo buntowałem się np. przeciw komunikatorom internetowym, a pierwsze konto w społecznościówce założyłem gdzieś dopiero koło 2010 roku. Teraz, może głupio to przyznać, ale to znak naszych czasów, taki Facebook jest moim ważnym źródłem kontaktów towarzyskich, a słuchanie muzyki bez podpiętego Last.fma uważam za bezcelowe. Żarty żartami, ale pozwoliłem w którymś momencie mojego życia zagnieździć się w mojej głowie, a potem w pełni wykiełkować, myśli, że internet to naprawdę super sprawa, która zmienia nasze życie niekoniecznie na gorsze.

Przeczytałem gdzieś ostatnio żartobliwe zdanie – „internet mi się znudził, powinni wymyślić coś nowego”. I stało się to dla mnie natchnieniem to otworzenia niniejszej platformy. Internet może być nieustającym źródłem inspiracji, więc chcę przybliżyć Wam najciekawsze, moim zdaniem, miejsca w sieci. Może też uda mi się zwrócić Waszą uwagę, na pewne funkcjonalności stron, o których nie wiedzieliście. A oprócz tego, prowadzę tutaj również swojego bloga. Jestem człowiekiem wielu pasji i przede wszystkim lubię pisać – może więc moje wypociny znajdą w Was swojego odbiorcę.